تبلیغات
كودكان كار $ كودكان فقر - كودكان در پنجه مرگ - کودک 2 ساله قربانی کودک آزاری
كودكان كار $ كودكان فقر - كودكان در پنجه مرگ
بنی آدم اعضای یکدیگرند, که در آفرینش ز یک گوهرند. چو عضوی به درد آورد روزگار, دگر عضوها را نماند قرار

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو مطالب

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
*
سایت خدماتی تک بیستآپلود عكس
*

کودک 2 ساله قربانی کودک آزاری

کودک 2 ساله ای که مورد آزار و اذیت شدید جسمی قرار گرفته است در بیمارستان گلستان اهواز تحت درمان قرار گرفت.
ساعت 7 صبح 19 آبان امسال پسربچه دو ساله ای توسط زن و مردی جوان به بیمارستان منتقل شد. این کودک از ناحیه سر و قفسه سینه آسیب شدید دیده بود و در وضعیت جسمی بدی قرار داشت. مادر این کودک که زنی 16 ساله است در ابتدا علت مجروح شدن پسرش را افتادن بلوک روی قفسه سینه عنوان کرد، اما هنگام انجام کارهای درمانی ، پرسنل بیمارستان متوجه جراحت های مختلفی از جمله خراشیدگی های شدید و آثار فشردن دندان روی دست و پای کودک (گازگرفتگی) شدند.
وقتی از مادر وی علت را پرسیدند، زن جوان مدعی شد زمانی که به حالت قهر به خانه پدرش رفته بوده ، این کودک از سوی خانواده شوهرش مورد آزار جسمی قرار گرفته است. در همین اثنی مرد جوان (پدر کودک) که حرف های ضد و نقیضی می زد بیمارستان را ترک کرد.
یکی از پرستارهای بیمارستان در این خصوص گفت: وقتی متوجه شدیم این کودک مورد آزار و اذیت قرار گرفته ، موضوع را به نیروی انتظامی اطلاع دادیم و پس از انجام کارهای درمانی ، کودک دو ساله به بخش آی.سی.یوی بیمارستان منتقل شد.
دکتر میری پزشک بیمارستان نیز درخصوص وضعیت جسمی این پسربچه گفت: وقتی بیمار را معاینه کردم متوجه شدم آثار سوختگی با سیگار، گازگرفتگی و کبودی های فراوانی روی بدن کودک دو ساله وجود دارد. کمر این کودک از گردن تا پایین دچار خراشیدگی های شدید بود مثل این که بچه روی زمین کشیده شده باشد. به دلیل ضربه شدیدی که به قفسه سینه اش وارد شده بود پس از مشاهده عکس های سینه اش متوجه شدم بر اثر شدت ضربه فضای اطراف ، ریه پاره شده و هوا وارد آن قسمت شده است. علاوه بر اینها چند پارگی در سر و زیر چانه اش نیز وجود داشت. تمام علائم نشان می داد که کودک مورد آزار و اذیت شدید قرار گرفته است.
وی ادامه داد: همراه کودک زنی حدودا 16 ساله بود که ادعا می کرد مادرش است ، ولی زن جوان رفتار عادی نداشت و به نظر نمی رسید از نظر روانی سالم باشد. کودک آزار دیده در بخش اورژانس بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفت و سپس به بخش مراقبت های ویژه آی.سی.یو منتقل شد.
دکتر میری افزود: طی معاینات متوجه شدم پسربچه دو ساله کاملا افسرده ، بی تحرک و منزوی است و این نشان می دهد این کودک از قبل تحت فشار روحی و جسمی بوده است. اسدی مددکار بیمارستان گلستان اهواز نیز با اظهار تاسف از وقوع این حادثه به خبرنگار ما گفت: کودک آزاری در مورد این پسر بچه دو ساله محرز است. شکایت ها از طرف نماینده حقوقی به دادسرا مطرح شده تا شخصی که مرتکب کودک آزاری شده است شناسایی شود.
این گزارش حاکی است با تشکیل پرونده ای در این خصوص تحقیق ادامه دارد.

کودک 2 ساله قربانی کودک آزاری

درباره وبلاگ

كودكان فقر - كودكان كار
این وبلاگ سعی در بررسی وضعیت كودكان فقیر و كودكان كار در ایران و جهان دارد.
امیدوارم قدمی هر چند كوچك در جهت رفع مشكلات آنها باشم
مدیر وبلاگ : آرام

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • شما مایلید تا در كدام موضوع بیشتر كار شودنویسندگان

* *

انتخاب بهترین وبلاگ ماه
*

Top Blog
وبلاگ برتر در تاپ بلاگین

** * * **فهرست وب سایتهای ایرانی* *
آمار بازدید
*. *
**
قرآن آنلاین
http://s1.picofile.com/shiat/giv.gif
*

*